Nevšední design

Odsavače par Kluge přitahují pozornost novodobým designem a nebanální formou. Koncepce každého z těchto modelů rezonuje se současnými světovými trendy na poli designu kuchyňských spotřebičů tak, aby se mohly stát vhodným doplňkem i příslovečnou „třešničkou na dortu“ každé moderní kuchyně.

Důkazem dobré práce mladého týmu designerů, který stojí za podobou těchto spotřebičů, je, mimo jiné, zisk prestižního ocenění „Red Dot Design Award 2013 product design/honourable mention“ pro odsavač FLASH. Mezi designovými lahůdkami, které by jistě neměly ujít vaší pozornosti, zmiňme alespoň ty nejviditelnější: výjimečný design lomených hran na nerezové ploše odsavače EDGE, zaoblenou spodní hranu skla u modelu FLOW, zakulacené rohy a slim provedení čela u odsavače SLIM T-line, dále pak EKO design kapky u odsavače DROP, teleskopický odsavač s dotekovým ovládání, na skle SLIDE Touch, hravý „funky“ design odsavače FUSION a v neposlední řadě „kulatou kostku“ NOBLE.

Odsavač Kluge není jen vysoce výkonným a plně funkčním kuchyňským pomocníkem, ale také prvkem, který ozvláštní vzhled vaší kuchyně a zajisté přitáhne pozornost.

Web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci obsahu cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.